Regeneracja felg

Malowanie systemowe to metoda, która łączy malowanie proszkowe i mokre. Niezależnie jednak od technologii felgi muszą być dobrze przed malowaniem przygotowane. Proces przygotowania felg przed malowaniem jest bardzo pracochłonny, a zaczyna się zawsze od chemicznego odlakierowania starych powłok. Dalej felgi trafiają do ewentualnego prostowania, usuwania przetarć, napawania ubytków . Dopiero tak przygotowana felga może zostać pomalowana.

Technologia łącząca malowanie proszkowe z mokrym daje nam możliwość uzyskania kolorów i efektów nie do uzyskania w malowaniu proszkowym. Zaletą tej metody jest mozliwość uzyskania pełnej palety kolorów przy zachowaniu trwałości i wytrzymałości malowania proszkowego.

Stosujemy lakiery SYSTEMOWE tylko i wyłącznie zgodne z technologią fabrycznego lakierowania felg. Materiały na których pracujemy są najwyższej jakości!!

W siedzibie naszej firmy dostępne są wzorniki kolorów, przedstawione na polakierowanych felgach. Każda felga, sprawdzana jest pod kątem bezpieczeństwa w przypadku wykrycia nieprawidłowości prostujemy i spawamy felgi.

Wiemy jak lubicie swoje felgi, więc gwarantujemy wam, że zajmiemy się nimi najlepiej jak tylko to możliwe. Pamiętajcie, że jeśli coś ma być zrobione dobrze, nie da się tego zrobić w jeden dzień. Renowacja zwykle trwa 5-10 dni, a w przypadku szczególnie złożonej renowacji nawet dłużej, ale jedno jest pewne - warto poczekać.

Na wszystkie nasze powłoki udzielamy 12-miesięcznej gwarancji!!


 

 

Newsletter
Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!
Wyślemy Ci powiadomienia o atrakcyjnych promocjach i nowościach.